Renovace světlometů

Během provozu automobilů dochází k oxidaci, vzniku drobných škrábanců nebo zašlosti vlivem slunečního záření, 
to má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy. Pořízení nových světel je nákladné a proto Vám nabízíme levnější variantu a to hloubkové odstranění škrábanců,  zažloutlé vrstvy.... Světla poté budou jako nová a Vaše bezpečnost a viditelnost se opět zlepší.
 
Renovace zvyšuje Vaši viditelnost a bezpečnost na silnici
   - zvýší se účinnost světel i o 50 %
   - šetří Vaše náklady za drahou výměnu nových světlometů
   - Vašemu vozu dodá původní nový vzhled
   - zvýší hodnotu Vašeho vozu při plánovaném prodeji

 
 
Jsou-li i Vaše světlomety matné, zažloutlé nebo poškrábané je možné je na počkání (cca 1 hodina) renovovat.
 
Oprava se provádí přímo na automobilu bez demontáže dílů.
 
 
Co si představit pod heslem renovace světel. 
 
Renovace světel vozu není jen kosmetická úprava. Při používání se naruší povrch světlometů a tím se snižuje průnik světelných paprsků. Opět máme zkušenosti, že se na nás majitelé vozů obracejí s požadavkem na opravu světlometů, protože sami použili buď levné přípravky nebo se tato činnost provedla neodborně. 
Správné prostředky pro leštění světlometů a pro leštění plastů vůbec, by měly obsahovat nezbytné a osvědčené pomůcky, kterými disponujeme.  
Jedině těmito prostředky se nám podaří efektivně provést renovaci světlometů na Vašem voze.
Leštěním světlometů zvýšíme jejich maximální možnou svítivost. Tyto prostředky neslouží jen k renovaci světel, ale i pro leštění plastů např. plexi,
polykarbonátu, laminátu nebo tvrzených laků, opravy plastových van a kapotáží motocyklů. Vše zajistíme dle Vašich potřeb, představ a přání. Výsledek za to určitě stojí, protože pořádně si posvítit je zárukou šťastného dojezdu.